İzmir Google Hesap Uzmanı

İzmir web ajansı ile Dijital kitlenin artması Google Adwords’ü tercih etmeniz için yeterli bir sebep. Her geçen gün daha fazla insan bilgi almak, fiyat karşılaştırmak ve alışveriş yapmak için interneti kullanıyor. Tüm bunlara ise Google’da arama yaparak başlıyor. Elinizde mevcut bir web siteniz var. Seo işlemlerinizi tamamladınız. Geri kalan tek hamleniz kurumsallığınızı gösterecek ve size hitap eden kitleye ulaştırıcak bağdaşım. Google Adwords kampanyaları, işinize uygun kelimelerde üst sıralarda olmanızı sağlıyor. Google’da üst sıralarda olmak sitenize hızlı trafik sağlayarak işinizi büyütmenize yardımcı oluyor. Her ne kadar bu kulağa kolay gelse de, Google Reklamcılığının ardında yatan bilimin farkına varmalısınız.

 

Düşük hacimli (detaylı, uzun arama terimleri) ve daha az maliyetli ama geri dönüşü yüksek anahtar kelimeleri bulmak başlı başına uzmanlık gerektiren bir süreç. Arama hacmi yüksek, pahalı fakat geri dönüşü yetersiz anahtar kelimeler ile paranızı boşa harcarsınız. Google reklamlarına harcayacağınız her kuruş sizin için önemli ve harcadığınız her kuruştan geri dönüş elde etmek istiyorsanız, Adwords kampanyanız ile bire bir ilgilenecek bir bilisimadam.com uzmanı ile çalışmanız gerekir. Deneyimli bir Google Adwords uzmanı ile çalışarak, aynı reklam bütçesi ile %85 hatta daha fazla geri dönüş alırsınız. Paranızı boşa harcamadan, sadece işinize odaklanırsınız. Dünden bugüne , bugünden yarına işinizi bilisimadam.com olarak itina ile yapıyoruz.Fiyat tekliflerimizi görmek ve 7%24 müşteri memnuniyetinden sizde faydalanmak istiyorsanız doğru adresdesiniz.

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Daha Fazlasını Gör

Tüm Paylaşımlar