Web Development Services

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

Sosyal Medya; en genel anlatımla yeni nesil web teknolojilerinin getirdiği kullanıcı kolaylığı ve iletişim hızıyla yakalanan eş zamanlı bilgi paylaşımının takip edildiği digital platformdur.

Facebook

Facebook reklamları sayesinde hedef kitlenizi tam olarak belirleyebilir, ürünlerinizi, hizmetinizi ve firmanızın reklamlarını tam olarak ilgili kişilere gösterebilirsiniz. Bu sayede yeni müşteriler kazanarak satışlarınızı da arttırmış olursunuz.

İnstagram

Türkiye’de 22 Milyon kullanıcıya sahip Instagram’da yerinizi alın.Yeni müşteri kitlenizi oluşturabilir, satışlarınızı çok fazla arttırabilirisniz. Ürünlerinizi ve markanızı Instagram reklamları ile yayınlayıp milyonlar tarafından görünmesini sağlıyoruz. 

Twitter

Aylık 335 milyon kullanıcı sayısı olan Twitter Sosyal Medya Platformu sayesinde ürünlerinizi, hizmetinizi ve firmanızın reklamlarını tam olarak ilgili kişilere gösterebilirsiniz. Bu sayede yeni müşteriler kazanarak satışlarınızı da arttırmış olursunuz.

Marka Yönetimi

Marka tanıtımı, sosyal medya yönetiminde bizim esas işimizdir. Bizimle çalışmak, markanızı sadece Facebook, Twitter, Google+ iyi tanınmış ağlarda değil tüm kanallar üzerindeki tanıtımı için en etkili yol olacaktır.

Linkedin, Youtube, Instagram gibi başka kanallar da tanıtımınızı yapma imkanı sağlayacağız.

Performans Artışı

Markanızın sosyal medyada bilinen ve güvenilen bir marka haline gelmesi ile sektörünüzde alım ve satım performansınız artacaktır. Sosyal medya yönetiminin amacı sizi doğru kitleye ulaştırmak ve halkla ilişkiler kısmını organize etmektir.