Web Design Services

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), site ziyaretçilerini gerçek müşterilere dönüştürülen oranını artırarak site performansını destekler. CRO ayrıca web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışları, Tıklama oranlarını ve diğer tanımlanmamış hedefleri artırmaya da yardımcı olur.

Dönüşüm oranı sonuçları, çalıştırdığınız her trafik kaynağından ve kampanyadan YG'yi de etkiler; Dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa, YG'niz o kadar iyi olur.

CRO, web sitenizin değerini her ziyaretçiye artırarak dijital pazarlamanın neredeyse her yönünü geliştirir. Sürekli değişim, CRO'nuzdaki kalıcı iyileştirmelerden kaynaklanır ve test tamamlandıktan sonra uzun sürer. Bu sayede, dört yıldan beri yepyeni bir web sitesi kurmaya karar vermiş olsanız bile, şu anda çalıştırılan tüm testlerden elde ettiğiniz sonuçları elde edip kullanabiliyordunuz. Bilgi, bir sonraki girişiminiz için yararlı olan optimal uygulamaların bilgi bankası olacaktır.

CRO teknikleri

A / B Bölünmüş Test

Wweb sitesi getiri ROİ

İşbirliğimizin başlangıcında etkili iletişimin, gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak spesifik hedefler sağlayacak bir “test yolu” oluşturmamıza olanak sağladığına inanıyoruz.

Effective Copyrighting

Sürekli araştırma, iddialı gelişim, titiz testler ve titiz raporlama ile kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklıyız. Uzman ekibimiz, kullanıcıların müşteri etkileşimi ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken, web sitenizle etkileşimde bulunma yollarını kapsamlı bir şekilde analiz edecektir.

CRO analistlerimiz, en hızlı ve en etkili kararları alabilmek için veri toplama ve görselleştirme için sektördeki en iyi araçları kullanırlar. Ayrıca, her defasında bir site testi oluşturulduğunda web sitesi kodunuzu güncellemeniz veya değişiklik yapmanız gerekmeyecek şekilde de yaparız.

Biz en etkili CRO teknikleri, A / B bölünme testi, çok değişkenli test, yanı sıra site düzeni, yakınlık, renk, alanlar ve yolculuk yollarındaki değişiklikler gibi çeşitli diğer yöntemleri sunuyoruz. Yukarıdaki bilgilerin hangi kombinasyonunun en yüksek dönüşüm oranını oluşturduğunu belirleyene kadar tüm bu bilgileri kullanırız.

Test odaklı bir yaklaşım kullanarak, şirketinize özel en iyi sonuçları aldığınızdan emin oluruz. Ekibimiz, web sitenizin tüm yönlerini sürekli olarak test edecek ve geliştirecek, ziyaretçilerinizin daha fazlasını dönüştürülen müşterilere dönüştürmek için neyin işe yaramadığını ve neyin kontrol edilmediğini kontrol edecektir (ve tekrar kontrol edecektir).