Web Design Services

Şirket çevrimiçi varlık analizi ve denetimi

Başarılı, dijital bir strateji, web sitenizin ve işletmenizin doğru analiz kurulumuna dayanır.

Komple Şirket Analizi

Eksiksiz bir şirket analizi ve denetimi, sitenizin ve kampanyanızın sektörünüz hakkında net bir anlayışa ulaşma konusundaki araştırmalarını içerir. Ayrıca, ana rakiplerinize karşı pazardaki mevcut konumunuzu belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansındaki olası engelleri belirler ve düzeltir ve daha geniş ve dijital pazarlama çalışmalarınız için temel oluşturmanıza yardımcı olur. Kapsamlı analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi destekleyecek bir planı sunar. Ayrıca kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan uygun amaç ve hedefleri belirlememize ve tanımlamamıza da olanak tanır.

Effective Web Development Solutions

Çevrimiçi aktiviteleri için hedefler ve hedefler belirlerken müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, işinizin, müşterilerinizin ve rekabetin doğru bir analizi için çok sayıda endüstri tarafından test edilmiş araçları, kaynakları ve teknikleri kullanır. Analizlerimizin ve denetimimizin sonucunda, bir sonraki adımlarla ilgili açık ve bilgilendirilmiş tavsiyeleri içeren bulgularımız hakkında kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Devam eden performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size tam bir şeffaflık sağlar ve devam eden performans-optimizasyon stratejinizi geliştirebilir.

Proje optimizasyon davranışları

Kurumsal teknoloji ile davranışları optimize ederken projeleri etkin bir şekilde planlayabiliriz. Her biri, müşterilerimizin her birinin ticari ihtiyaçlarını ve ticari hedeflerini karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak şekilde tasarlanmıştır.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analiz, sayfa içi analiz, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etkileyici analiz sunuyoruz. Ayrıca, kişiselleştirilmiş stratejinizin başarısı için özelliklerine ve işlevlerine öncelik verirken, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan “personas” ı da yaratıyoruz. Analiz programımızdaki kullanışlı özelliklerden bazıları şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, etkinlik izleme, dönüşüm hunisi görselleştirme, destekli dönüşümler, ziyaretçi akışı, tersine giden hedef yolları ve şirketinizin gerektirdiği şeylere bağlı daha birçok hizmet.