Web Design Services

Ortaklık Yönetimi

Reklamveren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki, bağlı kuruluş pazarının en altında yer almaktadır.

Affiliate Marketing, bir ziyaretçiye atıfta bulunmak ya da bir müşteriyi bir satın alma ya da bir bültene abone olmak gibi istenen bir eylemi gerçekleştirmek için ödüllendirmek için bir müşteriyi ödüllendirmekten oluşan bir çevrimiçi reklam biçimini açıklamak için kullanılan terimdir. Bir şekilde, Affiliate Marketing sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak kabul edilebilir. Müşterilerinizin sizinkinden satın almalarını yönlendiren alakalı web siteleri ağı.

Satış kampanyaları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başına Ödeme (PPC) kampanyaları, e-posta pazarlama desteği ile birleştirildiğinde ve zamanında araştırma süreci nedeniyle büyük, seyahat, perakende ve hizmet endüstrileri için uygun olduğunda en iyi sonuçlara sahiptir. -olum satışı.

Etkili Satış Ortaklığı Pazarlama, farklı web sitesi sahiplerine bir şeyler bağlayacağı umuduyla pek çok bağlantı atmıyor. Üçüncü taraf web siteleriyle uzun vadeli ilişkiler kurmak, güvenilir sayfalarla sektörle ilgili web siteleri araştırmak ve web siteniz için kaliteli, dönüştürülmüş trafiği getirecek değerli bir ortaklık ağı oluşturmak için planlanmış, iyi tasarlanmış bir çabadır.

Buna ek olarak, başarılı Satış Ortaklığı ayrıca, komisyon değerleriyle esnek olma yeteneği gibi belirli iş özelliklerine de sahiptir, özellikle de satışlarda bir düşüş olduğunda, daha yüksek bir komisyon iş ortaklarının sizin için daha fazla çalışmasını sağlayacaktır.

Bağlı kuruluş yönetim ekibimiz, rakiplerinizden daha iyi performans göstermenize yardımcı olmak için markanızın, teklifinizin ve ürünlerinizin net bir şekilde anlaşılmasını sağlayabilir. Size en uygun yerleşimi sunarken ve gerçek satış hacimleri oluştururken, size en uygun çoklu ağlar, dikeyler ve yayıncılar ile bağlantı kurmamızı sağlayacak teknik ve stratejik deneyime sahibiz.

Bağlı kuruluş yönetim ekibimiz, daha iyi performans göstermenize yardımcı olmak için işaretleyicinize, teklifinize ve ürünlerinize net bir şekilde anlaşılmalıdır. Boyut en uygun yerleşimi sunarken ve gerçek satış hacimleri oluştururken, size en uygun boyutlar, dikeyler ve yayıncılar ile bağlantı kurmamızı sağlayacak teknik ve taşıyıcılar.