Digital Consultancy Services

Dijital Danışmanlık

Müşterilerimiz için, ölçülebilir bir Yatırım Getirisi (ROI) sağlayan, öncelikli ve maliyet etkin çözümler tanımlayan dijital stratejileri şekillendirmek için bir yaklaşım geliştirdik.

Dijital Danışmanlık, temel ticari hedeflerinize odaklanmaya odaklanan sıkı ve dijital bir strateji belirlemeyi amaçlamaktadır. Profilinizi yükseltmek, geliri artırmak, verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek, personelinizi eğitmek ve müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak, herhangi bir şirketin başarısı için hayati öneme sahip iş önceliklerinden sadece birkaçıdır. Az geri dönüş için fazladan para harcamaktan kaçınmak için karmaşık ama etkili bir stratejiye ihtiyacınız var.

Dijital Danışmanlık, işletmeleri için tamamen dış kaynak çözümlerine ihtiyaç duymayanlar için paha biçilemez bir seçenektir. Kurum içi ekiplere eğitim ve gelişim yardımı sağlamak ve bazı geçici görevleri kaldırmak yardımcı olabilir.

Günümüzün önde gelen dijital ve yaratıcı çözümlerini sunma konusundaki derin endüstri bilgimiz ve tecrübemizle gurur duyuyoruz. Müşterilerimize, bekledikleri olağanüstü sonuçları sürekli olarak sunan endüstriyel, teknik ve yaratıcı deneyimler sunuyoruz.

Effective Digital Consultancy Strategy

Ürününüz, hizmetiniz, müşterileriniz, şirket ihtiyaçlarınız ve / veya iş hedeflerinizi tam olarak anlamak için dijital danışmanlarımız siz ve ekip üyelerinizle grup görüşmeleri sunabilir. Uzmanlarımız, dijital teknolojilerinizin etkisini ve etkililiğini değerlendirebilir ve hatta rakiplerinizin neler yaptığını araştırabilir. Ekibimiz daha sonra çevrimiçi stratejinizin başarısı için daha fazla ölçüm ve değerlendirme için KPI'ları belirleyebilir. Ayrıca bütçenize, zaman kısıtlamalarına ve iç kaynaklarınıza uyacak optimum etki ve etkinlik sağlayacak çözümleri şekillendirmeye ve öncelik sırasına koymaya da katılırlar.

Söz konusu hizmetlerimize ek olarak, profesyonel ekibimiz, tüketici kişilerini profilleyerek, müşteri davranışlarını izleyerek ve tüketicilerin markanızla nasıl etkileşimde bulunduğunu gözlemleyerek şirketiniz hakkında bilgi edinebilir. Bu araştırma, hangi marka temas noktalarının müşterileriniz için önemli olduğunu ve onların “tüketici yolculuğu” boyunca onları nasıl etkileyebileceğimizi daha iyi anlayabilmemizi sağlıyor.
Hizmetlerimizin her birini tek tek veya Dijital Danışmanlık bünyesindeki diğer hizmetlerle birlikte sağlayabiliriz.

Effective Digital Consultancy Strategy