Web Development Services

Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlama

 

SEO, müşterilerimiz için satış, karlılık ve maliyet verimliliğinde önemli bir artışa yol açan görünür ve etkili bir arama varlığı sunar.

Arama motoru optimizasyonu temel hizmetlerimiz şunlardır: Organik Arama, Sayfa İçi SEO, Link Oluşturma, Anahtar Kelime Araştırma / Strateji ve Etkinlik Raporu.

Organik Arama

Web varlığınızın görünürlüğünü sağlayarak, iyileştirerek ve koruyarak ihtiyaçlarınızı karşılayan olağanüstü içeriğin geliştirilmesi ve hedeflenmiş tanıtımı.

Sayfa İçi SEO

İçeriğinizi arama motorlarına kolayca erişilebilir yapın. Ekibimiz sıralamalarınızı artırmak ve performansınızı artırmak için çözümler uygulamaya hazırdır.

Back Link Oluşturma

Başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası olarak, arama motorlarında listelenen sayfa anahtar kelimelerinize önem vermek için dahili bağlantı profilinizi oluşturalım.

Arama Motoru Optimizasyonu başarının temelidir. SEO stratejilerimiz sitenizi arama sonuçlarında daha yüksek bir sıraya ulaştıracaktır. Tam SEO anahtar kelime sıralaması raporu, bağlantı oluşturma profili raporu ve dizinlenmiş sayfa bilgileri sağlarız. Müşteri odaklı ekibimiz, web tabanlı operasyonlarınız için trafik akışınızı artıracak ve satışlarınızı artıracaktır.

SEO, çevrimiçi pazarlamanın yaşam çizgisidir. Değerli müşterilerimize yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı bir paket sunuyoruz. Uzmanlarımız, Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarının en yeni yönergelerine göre eğitildiklerinden, gerisini bize bırakın.

83%

Organik Trafik - Artırma

42%

Hemen Çıkma Oranı - Azalış

38%

Ortalama Ziyaret Süresi - Artış

21%

Oturum Başına Sayfa - Artış

Anahtar Kelime Araştırma / Strateji

En önemli SEO öğelerinden biri hedef anahtar kelimelerdir. Arama motoru sıralamanızı ve organik trafiğinizi artırmak için ekibimiz tüm bağlantı oluşturma etkinlikleri için en iyi stratejiyi belirleysin.

Faaliyet Raporları

Web sitenizin SEO performans değerlendirmesinin ayrıntılı bir raporunu, trafiğinizle ilgili verileri, en iyi yönlendiren anahtar kelimeleri ve arama motoru etkinliğinizin tam bir açıklamasını sunuyoruz.