Mobile Marketing Services

Mobil Pazarlama

Yeni kanallar ve platformlar her gün ortaya çıkıyor ve cep telefonu güçlü bir liderlik gösteriyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artıyor ve bu sayede PC kullanıcıları çok fazla değil, bu nedenle bu kanalın kitlesine ulaşma olasılığının göz ardı edilmemesi gerekiyor. Mobil pazarlama, standart banner reklamın ötesine geçen ve mobil ekranda kolayca göz ardı edilebilecek daha güçlü kullanıcı deneyimleri oluşturur. Bu da, hedef kitleye her zaman ve her yerde ulaşma olasılığını artırır.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşim kurmak için çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bugün, yalnızca yaş, cinsiyet ve yer değil, ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine ve belirli bir hedef kitleye ulaşma olanağı sağlayan diğer etkenlere, belirli bir kitle profiline göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz. .

Web siteleri geliştirme uzmanları, uygulama hizmetlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama profesyonel ekibi olarak, tüm mobil kampanyanızı strateji taslağı, kitle profili oluşturma, kampanya tasarımı ve geliştirme, teslimat ve raporlamaya kadar yönetebiliriz.

41%

Yayın Sonu Oranı Artışı

21%

Sayfa Katılım Oranı Artışı

+80k

Ortalama Sayfa Görünümleri

180k

İndirilenler

İş gereksinimlerini karşılamak için uyarlanmış mobil pazarlama stratejinizin ısmarlama bir analizini sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın - mobil cihazlara gidin!

Mobil İlk Tasarım

Mobil ve masaüstünde odaklanmış çabaları olan tüm kullanıcılar için mükemmel bir göz atma deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

Mobil pazarlamanın iş başarısı için potansiyelini biliyoruz. Bu nedenle, mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayanmaktadır.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları entegre eden kanallar arası bir yaklaşım kullanıyoruz.