Pay Per Click Management

Google Reklam Vermek( Google Adwords) Google Ads Reklam vermek

Tıklama Başına Ödeme anında bir etkiye sahiptir ve markanıza büyük arama motorlarında ilk sayfa gösterimi sonucunda çok daha fazla erişim ve pozlama sağlar.

Kampanya stratejilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tasarlanmıştır. Ücretli Arama Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, TBM Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklam gibi güncel, Başına Ödeme Başına Ödeme hizmetlerini sunuyoruz.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan sonuçlar sunuyoruz. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetir ve YG'yi en üst düzeye çıkardığımızdan emin olmak için teklif fiyatlarını ve bütçeleri izleriz.

Mükemmel sonuçlarımız, müşterimizin işinin ayrıntılı bir özetini ve Tıklama Başına Ödeme reklamları konusundaki özlemlerini ve ayrıca önerilen etkinliklerin öncelikli listesini içeren seçeneklerin gözden geçirilmesini içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır.

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

TBM arama reklamlarımızla olumlu bir yatırım getirisi elde edin. Akıllıca para harcayın ve en çok hedeflenen ve uygun maliyetli reklam biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli "potansiyel müşterilerinizi" sadık müşterilere dönüştürün. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek, ilgi duyduklarını ifade eden kullanıcıları tekrar ziyaret etmenize yardımcı olacaktır.

Sosyal reklam

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI'ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklamcılık stratejisi geliştireceğiz.

Görüntülü Reklamcılık

Markaya maruz kalma, etkileşim ve dönüşümleri artırmak için bireysel görüntülü pazarlama stratejileri sunuyoruz. Doğrudan yanıt kampanyalarını ve marka bilinirliği kampanyalarını başarılı bir şekilde yönetiyoruz.

Video Reklamcılığı

Çevrimiçi reklamcılıkta uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.